czwartek, 23 lipca 2015

Stosik na połowę wakacji

Witajcie!
Dziś przychodzę do Was ze stosikiem! Jestem z niego ogromnie zadowolona, zwłaszcza, że wszystkie książki są moją własnością i naprawdę pięknie prezentują się na moich półkach :)


Sherlock, Sherlock, teraz mam już uzbieraną całą serię!

Od góry książki Doyle'a:
1) "Powrót Sherlocka Holmesa"
2) "Pożegnalny ukłon"
3) "Wspomnienia Sherlocka Holmesa"
4) "Przygody Sherlocka Holmesa"
Wszystkie cztery kupione na ravelo.pl. Trochę ubolewam, że mam wymieszane dwa wydania, ale niestety zawiodłam się na wydawnictwie Rytm, które w serii Klasyka nie wydało wszystkich części Holmesa.
5) "Pies Baskerville'ów" - książka odkupiona od dobrych ludzi na facebooku :) Przeczytana, recenzja niebawem.

Na końcu urodzinowy prezent od współlokatorki:
6) Anthony Horowitz - "Dom jedwabny". Czyli Sherlock Holmes oczami innego autora. Czytałam już "Moriarty" tego autora i bardzo mi się podobało (recenzja), więc teraz także jestem bardzo pozytywnie nastawiona.Reszta książek to gatunkowy misz-masz.

7) Eric-Emmanuel Schmitt - "Trucicielka i inne opowiadania". Kupione w Empiku, przeczytane, czeka, aż zabiorę się za recenzję.
8) Keri Smith - "To nie książka", czyli kontynuacja "Zniszcz ten dziennik". Prezent urodzinowy.
9) P.C. Cast i Kristin Cast - "Wyzwolona". Ostatni, dwunasty (!) tom serii "Dom Nocy". Kupiona w Matrasie kilka dni po premierze.
10) Tahereh Mafi - "Dar Julii". Trzeci, chyba najlepszy tom mojej ukochanej serii. Prezent urodzinowy od współlokatorki, przeczytany, czeka na recenzję.
11) Jane Austen - "Duma i uprzedzenie". Chyba każdy skorzystał z promocji w Biedronce, gdzie do kupienia była między innymi ta książka, prawda?
12) i 13) Rachel Van Dyken - "Utrata" i "Toxic". Dwa wspaniałe tomy serii "Zatraceni". Przeczytane, już nie mogę się doczekać kolejnego tomu, pokochałam szczerze ten cykl! "Utrata" jest urodzinowym prezentem od przyjaciółki, a "Toxic" kupiłam sama.
14) Stephen King - "Cmętarz zwieżąt", czyli moje pierwsze spotkanie z literaturą grozy Kinga. Przeczytane, recenzja napisana, niebawem pojawi się na blogu.
15) Charlotte Grieg - "Mistrzowie zbrodni" - biedronkowy zakup z promocji "Książki po 4,99".

Nic, tylko czytać!

4 komentarze

 1. Kinga bardzo chciałabym przeczytać, a Sherlocka ostatnio męczyłam i męczyłam i stwierdziłam, że to nie dla mnie. Palnowałam przeczytać wszystkie książki o detektywie i sobie odpuściłam. A z Domem nocy pożegnałam się po ósmym tomie ;)
  Miłego czytania!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dużo ciekawych książek. Miłej lektury ;)
  Spojrzenie EM

  OdpowiedzUsuń
 3. Super stosik! Najbardziej chciałabym przeczytać z niego ,,Dumę i uprzedzenie" :)

  OdpowiedzUsuń

Przeczytałeś? Skomentuj! Chętnie poznam Twoją opinię. :)

Szablon
©Sleepwalker
WS